Milí študenti,

 

Spoločnosť Velux Partizánske si pre vás pripravila zaujímavú online exkurziu, na ktorej sa dozviete výhody duálneho vzdelávania počas strednej školy, ako prebieha prax u zamestnávateľa, koľko si popri škole viete zarobiť a aké sú ďalšie výhody. Exkurzia je vysielaná naživo, stačí vám len zapnúť počítač a sledovať – nebudete nič hovoriť, ani vás nikto neuvidí. Výhodou je, že pozeráte z pohodlia domova a môžete anonymne napísať zamestnávateľovi otázku a on vám odpovie. A NAVYŠE, po zhliadnutí online exkurzie ste automaticky zaradení do súťaže o skvelé ceny!

 

Dátum konania13.05.2020 v čase od 11:00 hod.

Miesto konania: vysielané naživo cez internet

Dĺžka exkurzie: 45 minút

Pre koho je určená: Žiaci 9. a 8. ročníkov základných škôl

 

Ako sa prihlásim na online exkurziu?

 

Vyplníte krátky registračný formulár. Následne vám príde na emailovú adresu potvrdzovací link. Stačí ak v stanovenom čase konania exkurzie na daný link klikne a automaticky sa vám zapne exkurzia v prehliadači.

 

Tu sa zaregistrujte: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_FFcFK29YQyOZi4hTjA8VoQ

 

Tešíme sa na Vás !